Każdy znaczek ma znaczenie

odziez

Wybierz dowolny rodzaj odzieży, a my sprawimy,
że stanie się ona prawdziwą wizytówką Twojego zespołu.Technika nadruku


odziez

Stosujemy wszelkie dostępne techniki nadruku, w tym technikę druku bezpośredniego - sitodruku, druku pośredniego - termotransferu - oraz sublimacji na tkaninach poliestrowych. Nadruki wykonujemy przy użyciu farb plastizolowych, wodnych oraz rozpuszczalnikowych, w zależności od rodzaju tkaniny.
odziez

Wysoką estetykę naszych wyrobów gwarantuje użycie nowoczesnych technologii. Oznaczenia na odzieży znajdą się dokładnie w wybranym przez Ciebie miejscu i będą wyglądały tak, jak oczekujesz. Oferujemy pomoc przy wyborze rodzaju znakowania i doborze kolorów.Technika haftu


odziez

Jest najbardziej trwałą techniką znakowania. Przy znakowaniu tą techniką stosujemy zazwyczaj nici z trwałego jedwabiu poliestrowego w olbrzymiej gamie kolorystycznej.

Produkty haftowane nie ulegają zniszczeniu w praniu w temp. 95 °C , a nawet podczas prasowania w najwyższej temperaturze.

odziez

Haft nie ulega odbarwieniu oraz zachowuje trwałość i połysk przez cały okres użytkowania. Jego największym atutem jest to, że pozwala na prawie zupełną dowolność wykonania projektu.

odziez

Możesz przedstawić własny pomysł, skorzystać z naszej bazy, albo zlecić nam opracowanie projektu od podstaw. Przyjmujemy zamówienia każdej wielkości, oferujemy krótkie terminy realizacji.

Zobacz nasz park maszynowy »
Przypomnij haslo [zamknij]
Login:


Email:
Na podany adres email zostanie wyłasne hasło.
wróć do logowania